Program

Arrangement:
Tid:
Sted:
2. okt 2019 - 12:00
Olav Duun Vidaregåande Skule
14. okt 2019 - 10:00
Henning Barneskole
15. okt 2019 - 10:00
Skogn Barneskole
16. okt 2019 - 10:00
Akset skolesamfunn Inderøy
17. okt 2019 - 10:00
Åsen/Frol
2. nov 2019 - 12:00
Steinkjer Kirke
2. nov 2019 - 13:00
Regimentsboligen, Steinkjer
2. nov 2019 - 17:00
Torget, ved Samfunnshuset
2. nov 2019 - 18:00
Stil & Stemning
3. nov 2019 - 11:00
InnoCamp
3. nov 2019 - 19:00
Steinkjer Bibliotek, Dampsaga Kulturhus
4. nov 2019 - 10:30
Kvam eldresenter
4. nov 2019 - 12:15
Steinkjer Aktivitetssenter
5. nov 2019 - 10:30
Steinkjer Eldresenter
5. nov 2019 - 12:15
Guldbergaunet Bosenter
5. nov 2019 - 16:00
Weidemannssalen, Steinkjer Rådhus
5. nov 2019 - 18:00
Steinkjer Sentrum
5. nov 2019 - 21:00
Kulturpuben Vårt Hjem
6. nov 2019 - 10:30
Teigen Bofellesskap
6. nov 2019 - 12:15
Egge Helsetun
6. nov 2019 - 16:30
Høvel`n, Dampsaga Kulturhus
6. nov 2019 - 18:00
Saga Scene, Dampsaga Kulturhus
6. nov 2019 - 19:30
Foyeren, Dampsaga Kulturhus
6. nov 2019 - 20:00
Dampsaga Kulturhus
7. nov 2019 - 10:00
Dampsaga Kulturhus
7. nov 2019 - 10:30
Beitstad Eldresenter
7. nov 2019 - 12:15
Stod Sykehjem
7. nov 2019 - 16:00
Kulturpuben Vårt Hjem
8. nov 2019 - 07:30
Dampsaga bad
8. nov 2019 - 09:00
Dampsaga Kulturhus
8. nov 2019 - 10:15
Hamrum Eldresenter
8. nov 2019 - 12:15
Steinkjer Sykehjem
8. nov 2019 - 16:00
Kulturpuben Vårt Hjem
8. nov 2019 - 20:00
Tingvold Hotell
8. nov 2019 - 20:00
Høvel`n, Dampsaga Kulturhus
8. nov 2019 - 23:00
Kulturpuben Vårt Hjem
9. nov 2019 - 11:00
Foyeren, Dampsaga Kulturhus
9. nov 2019 - 11:00
Steinkjer Rådhus
9. nov 2019 - 13:30
Kulturpuben Vårt Hjem
9. nov 2019 - 14:00
Dampsaga Kulturhus
9. nov 2019 - 14:00
BUL Steinkjer
9. nov 2019 - 18:00
Dampsaga Kulturhus
9. nov 2019 - 20:30
Dampsaga Kulturhus
10. nov 2019 - 11:00
Fylkesmannsgården
10. nov 2019 - 11:00
Steinkjer Kirke
10. nov 2019 - 13:00
Fylkesmannsgården
18. nov 2019 - 20:00
Bjugn
19. nov 2019 - 20:00
Oppdal
20. nov 2019 - 20:00
Røstad Scene